Vagasky lures - Dali Nymph

Začiatkom roka 2012 sa na našom trhu objavila nástraha, ktorá nenechá pokojným žiadneho priaznivca jemnej prívlače. Reč je o nástrahách Vagasky, ktorých tvorca je dlhoročný rybár a pretekár Maroš Vagaský. Svoje skúsenosti pretvoril do tejto unikátnej nástrahy, ktorá svojimi prednosťami nemá obdoby aj medzi konkurentmi.

01

Dali nypmh je 5,4 cm dlhá gumená nástraha imitujúca vodných živočíchov. Medzi prednosti tejto nástrahy patrí materiál, z ktorého je vyrobená. Jedná sa o veľmi jemný a zároveň odolný silikón. Telíčko nástrahy má z jednej strany jemné vrúbkovanie a z druhej je hladké, vhodné na osadenie jigového háčika.

02

Farebná škála nýmf Dali od Vagasky lures

Oproti iným nástrahám má Dali Nymph šesť nožičiek, tri rovné koncové chápadielka, dve chápadielka vytočené von od telíčka a pár veľkých zadných nožičiek. Vďaka precíznemu spracovaniu má pohyb tejto nástrahy oproti iným navrh. V kombinácii s vhodnou váhou jigu sme tak schopní preloviť pokojné aj prúdnejšie časti riek a potokov. Pri podrobnejšom skúmaní je možné sledovať, ako v toku pracujú jednotlivé časti nástrahy.

Technika lovu akou túto nástrahu vedieme je podobná, ako pri love na smáčky. S nástrahou je možné jemne pomykávať, nechávať splavovať prúdom a pridvihovať, alebo loviť veľmi účinným prepadávaním s miernym zaťažením nástrahy. Samozrejme, že každý z nás má svoje overené techniky vedenia a je len na ňom, ktorý kedy využije. Nástrahy Dali Nymph nájdeme v 15 farebných odtieňoch:

03

farba B (biela)

04

farba BG (biela s flitrami)

05

farba C (čierna s flitrami)

06

farba F (fialová)

07

farba HT (tmavohnedá)

08

farba OL (olivová)

09

farba OR (oranžová)

10

farba RH (red head)

11

farba RS (ružová svetlá)

12

farba RT (ružová tmavá)

13

farba S (sivozelená)

14

farba TD (toad)

15

farba Z (žltá)

16

farba ZS (zelená svetlá)

17

farba ZZ (zelenožltá)

18

farba SR (staroružová)

Každý rybár má možnosť výberu zo širokej škály farieb. Ich použitie záleží od podmienok na lovisku, farby vody, druhu lovenej ryby. V ponuke nechýbajú prírodné odtiene, transparentné farby, ale aj odvážne kombinácie rôznych farebných odtieňov.

19

Tvorca nástrah Dali Nymph - Maroš Vagasky.

20

Nymfa je vhodná nielen na lov všetkých našich druhov dravých rýb, ale medzi úlovkami sa pravidelne objavujú aj iné, nedravé ryby. Fanúšikovia tejto nástrahy nelovia naň len ostriežov a pstruhy, ale aj zubáče, šťuky, mreny ba dokonca aj menšie sumce. Pevne verím, že aj vy sa stanete fanúšikom nástrah Vagasky, ktoré vám dopomôžu k vysnenému úlovku.

Ukážky z lovu na nymfy od Vagasky lures si môžete pozrieť v nasledujúcom videu:

http://www.facebook.com/video/video.php?v=3608164684861&oid=159489757518283

Objednávky / Order by:

Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.

tel: 00421-919-265423

Karol Szarysz

13

13

13

13

13

13

13

13

13

13

13

13

13

 

Partner

Reklamný prúžok
Rybárske centrum ORAVA

Partner

Reklamný prúžok
DAIWA CORMORAN - generálny sponzor slovenskej prívlačovej reprezentácie

Partner

Reklamný prúžok
Sponzor ligy juniorov LRU - prívlač

Reklama

Reklamný prúžok
Reklamný prúžok

Reklama

Reklamný prúžok