Gunki meeting 2016 – Oravská priehrada

 

V dňoch 18. – 20.10.2016 sa na Oravskej priehrade už po štvrtýkrát uskutočnila pre obchodníkov z Čiech a Slovenska prezentácia noviniek firiem Gunki, Illex a Pezon&Michel. V priateľskej atmosfére sa za účasti takmer 40 osôb konali odborné prednášky vedené tvárou značky Gunki Fredericom Julianom z Francúzska, ktorý je zároveň aj tvorcom mnohých nástrah.

 

01

Najväčšou rybou tohtoročného Gunki meetingu bola šťuka s dĺžkou 111 cm ulovená chalanmi z brnenskej predajne Milo.

 

Je teda tým najpovolanejším, ktorý dokáže každoročne predstaviť novinky aj účastníkom, ktorí sa nešpecializujú len na prívlač a oslovujú sortimentom vo svojich rybárskych predajniach širokú verejnosť. Tým je zabezpečené, že na predajniach sú potom všetkým záujemcom odborne vysvetlené prednosti a výhody jednotlivých typov a modelov, čím je možné vyťažiť z nich maximum a naplno využiť ich potenciál a účel, pre ktorý boli navrhnuté.

 

02

O prednášky Frederica Juliana, tvorcu nástrah Gunki, je vždy veľký záujem nielen na prezentáciach pre obchodníkov, ale aj na rybárskych výstavách určených pre širokú verejnosť

 

Formou prednášok, školení, či prezentáciou jednotlivých nástrah či náčinia nielen pri bazéne, ale aj pri samotnom praktickom love si potom každý môže potvrdiť jeho slová a vyskúšať rôzne štýly vedenia. Už po druhýkrát sa táto akcia uskutočnila v penzióne Slanický dvor na brehu Oravskej priehrady neďaleko Námestova, kde je k dispozícii všetko potrebné pre priebeh takejto akcie a je zabezpečený komfort pre všetkých zúčastnených. K dispozícii je počas celej akcie niekoľko člnov a tak je možné vyskúšať si novinky hneď priamo v akcii.

 

03

 

K jednej z najzaujímavejších noviniek pre nasledovnú sezónu patrí rozšírenie rady voblerov Gunki Gamera o najmenšiu veľkosť v dĺžke 39 mm, čo poteší určite nejedného pstruhára. Bude sa vyrábať v dvoch variantách, v klasickom plávajúcom prevedení a v potápavom super ťažkom, označenom ako heawy weight HW. Takisto veľmi zaujímavo vyzerajú nové farby Fario (pstruh potočný) a Vairon. Zaujímavé sú aj nové série prútov nielen od Gunki, ale takisto aj od Illexu, kde pribudnú dve nové série prívlačových prútov Nitro a Blue Shadow, či sa rozšíri pstruhová rada Stream Master o niekoľko nových modelov.

 

04

Prvé dva rady zľava - nové Gunki Gamera 39 F a HW, v pravom rade nové farby Fario a Vairon na Gamerách 50 a 65 mm.

 

Počas trvania Gunki meetingu bol pripravený pestrý sprievodný program s množstvom súťaží o najväčšiu ulovenú rybu v niekoľkých kategóriach. Aj keď sa ryby príliš netrhali a nechcelo sa im veľmi spolupracovať, podarilo sa uloviť niekoľko pekných úlovkov. K tým mimoriadnym však patrila krásna šťuka od chalanov z brnenskej predajne Milo s dĺžkou 111 cm. Šťastnému lovcovi Honzovi Enderesovi aj touto cestou gratulujeme k mimoriadnemu úlovku. Za zmienku stojí aj 90 cm šťuka posádky z pražskej predajne Abos. Najväčšie ostrieže sa blížili s dĺžkou k 35 cm.

 

05

 

Takisto mohli všetci sledovať priebeh celej akcie a aktuality z Gunki meetingu aj na našej facebookovej stránke a mali príležitosť zapojiť sa do rôznych tipovacích súťaží o hodnotné ceny.

 

06

 

Priaznivci značky a široká rybárska verejnosť budú mať jednu z prvých príležitostí prezrieť si tieto novinky na jarných rybárskych výstavách v Prahe a v Trenčíne, kde vás aj touto cestou pozývame na náš stánok, prípadne u obchodníkov, kde by už v dohľadnej dobe mohli byť k dispozícii prvé z noviniek pre rok 2017.

 

07

Ďalší z pekných úlovkov od posádky z pražskej predajne Abos - ich šťuka 90 cm.

 

Tešíme sa na stretnutie s vami a prajeme vám množstvo krásnych úlovkov aj v tej nasledujúcej sezóne.

 

Peter Zachar

 

 

Partner

Reklamný prúžok
Libra Lures

Partner

Reklamný prúžok
DAIWA CORMORAN - generálny sponzor slovenskej prívlačovej reprezentácie

Partner

Reklamný prúžok
OukroFishing

Reklama

Reklamný prúžok
Reklamný prúžok

Reklama

Reklamný prúžok