Gunki meeting 2017

 

V dňoch 23. – 25.10.2017 sa na Oravskej priehrade už po piatykrát uskutočnila pre obchodníkov z Čiech a Slovenska prezentácia noviniek firiem Gunki, Illex a Pezon&Michel. V priateľskej atmosfére sa za účasti takmer 60 osôb konali odborné prednášky vedené tvárou značky Gunki Fredericom Julianom z Francúzska, ktorý je zároveň aj tvorcom mnohých nástrah zo sortimentu Gunki.

 

 01Nová, väčšia verzia gumy Gunki Tipsy SXL v dĺžke 10 cm fungovala výborne všetkým účastníkom a pomohla k úlovku aj tohto ostrieža

 

Je teda tým najpovolanejším, ktorý dokáže každoročne predstaviť nové produkty aj účastníkom, ktorí sa nešpecializujú len na prívlač a oslovujú sortimentom vo svojich rybárskych predajniach širokú verejnosť. Tým je zabezpečené, že na predajniach sú potom všetkým záujemcom odborne vysvetlené prednosti a výhody jednotlivých typov nástrah, čím je možné vyťažiť z nich maximum a naplno tak využiť ich potenciál, pre ktorý boli navrhnuté.

 

 02O prednášky Frederica Juliana, tvorcu nástrah Gunki, je vždy veľký záujem nielen na prezentáciach pre obchodníkov, ale aj na rybárskych výstavách určených pre širokú verejnosť


03

Gunki Tipsy SXL – set nástrah pre lov v čistej vode

 

Formou prednášok a prezentáciou jednotlivých nástrah či náčinia nielen pri bazéne, ale neskôr aj pri samotnom praktickom love si potom každý môže potvrdiť jeho slová a vyskúšať rôzne štýly vedenia. Už po tretíkrát sa táto akcia uskutočnila v penzióne Slanický dvor na brehu Oravskej priehrady neďaleko Námestova, kde je k dispozícii všetko potrebné pre priebeh takejto veľkej akcie a je zabezpečený komfort pre všetkých zúčastnených. K dispozícii je počas celej akcie niekoľko člnov a tak je možné vyskúšať si tieto novinky hneď priamo vo vode pri love rýb.

 

04

 Jeden zo slušnejších zubáčov ulovený počas akcie na Gunki Peps 12 cm

 

Jednou z najzaujímavejších noviniek pre nasledujúcu sezónu patrí rozšírenie úspešných gúm Gunki Tipsy o dve nové väčšie veľkosti 7,6 a 10 cm. Sú určené na lov väčších dravcov ako sú hlavne zubáč, šťuka, či sumec. Tieto budú od nového roku dostupné nielen v klasických sáčkoch, ale aj v dvoch veľkých setoch s farbami určenými na lov do čistej a do kalnej vody.
Srdce nejedného pstruhára potešia nové realistické farby obľúbených voblerov Illex Tricoroll napodobujúce dúhaka a potočáka. Zaujímavé sú aj nové série prútov od Gunki Iron T Chooten a Warm Up, kde je najmä pri druhých menovaných prútoch cenovka nastavená veľmi priaznivo.

 

05
Sortiment gumených nástrah Gunki

 

Počas trvania Gunki meetingu bol pripravený pestrý sprievodný program s množstvom súťaží o najväčšiu ulovenú rybu v niekoľkých kategóriach. Aj keď sa ryby príliš netrhali a nechcelo sa im veľmi spolupracovať, podarilo sa uloviť niekoľko pekných úlovkov.

 

 06Opäť Gunki Tipsy SXL 7,6 cm

 

Takisto mohli všetci fanúšikovia sledovať priebeh celej akcie a aktuality z Gunki meetingu aj na našej facebookovej stránke a mali príležitosť zapojiť sa do rôznych tipovacích súťaží o hodnotné ceny.

 

07
 

Priaznivci značky a široká rybárska verejnosť budú mať jednu z prvých príležitostí prezrieť si tieto novinky naživo už na jarných rybárskych výstavách v Prahe a v Trenčíne, kde vás aj touto cestou pozývame na náš stánok, prípadne u obchodníkov, kde by už v dohľadnej dobe  mohli byť k dispozícii prvé z noviniek pre rok 2018.

 

 08

Nové modely prútov pre rok 2018

 

Tešíme sa na stretnutie s vami a prajeme vám množstvo krásnych úlovkov snovými nástrahami aj v tej ďalšej sezóne.

Peter Zachar

 

Partner

Reklamný prúžok
Libra Lures

Partner

Reklamný prúžok
DAIWA CORMORAN - generálny sponzor slovenskej prívlačovej reprezentácie

Partner

Reklamný prúžok
OukroFishing

Reklama

Reklamný prúžok
Reklamný prúžok

Reklama

Reklamný prúžok